OSB ELEKTRİK BİRİMİ BAKIM ÇALIŞMASI

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdür V. Ayhan ERMİŞ; Aksaray Organize Sanayi Müdürlüğü sorumluluk alanı içerisinde bulunan yatırımcı firmalara daha kaliteli ve kesintisiz elektrik vermek amacı ile 19.02.2017 Pazar günü OSB Elektrik Birimi tarafından bakım çalışması yapıldığını belirtti.

Elektrik arıza ekiplerimizin tespitlerinden sonra büyük arızalara sebep olan özellikle kuş çarpılmalarına karşın Enerji Nakil Hatlarına izolasyon uygulaması yapıldığını ve sonraki dönemlerde bu sebeple arıza gelmemesi amaçlanmıştır, dedi. Başka bir arıza kaynağı olan Eski trafo binalarımızın içinde bakım yapılmış olup, eski olan 4 adet elektrik kesicisi de değiştirilmiştir. 6 adet elektrik kesici ise bir sonraki planlı olarak yapılacak elektrik kesintisinde değiştirilmek üzere bekletilmeye alındığını, ifade etti.

Yapılan bu çalışmalar ile elektrik kesintisinin önüne geçilmesi planlanmaktadır. 27.03.2016 Tarihinde Elektrik dağıtımı işini devir almamız sonrasında gerek elektrik kesintisi gerekse oluşan arızalara müdahele süresi minimuma indirilmiştir. Daha kaliteli hizmet için çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir, dedi. 20.02.2017

Ayhan ERMİŞ
Aksaray OSB Müdür v.

Son Haberler

DUYURULAR