OSB Kusi Toplantısı Yapıldı (16.03.2017)

15.03.2017 tarihinde Aksaray Vali Yrd. Kubilay ANT başkanlığında yapılan KUSİ toplantısında kurul üyeleri tarafından ziyaret edilecek firmaların belirlenmesi için Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde istişare toplantısı yapılmasına kararına müteakiben kurul üyeleri 16.03.2017 tarihinde Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün ev sahipliğinde istişare toplantısına katıldı.

Toplantıya; Aksaray OSB Müdür V. Ayhan ERMİŞ ve Kontrol Müh. Gökhan AVŞAR , Aksaray Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Refik TEZCAN, Aksaray KOSGEB Müdürü Hakan KOÇAK, Ahiler Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofis Koordinatör Uzmanı Cahit ERTEN, Aksaray Ticaret Sanayi Odasından Başkan Yrd. İsmail BAŞER ve İç-Dış Ticaret Müdürü Ayhan ÜYÜMEZ Aksaray Üniversitesinden Yrd.Doç.Dr. Doğan DEMİRAL ve Doç. Dr. Mehmet Emin KARA katıldı.

Üniversite ve sanayi imkanlarının Kamu eliyle birleştirilerek, karşılıklı bir etkileşim ve bütünlük içerisinde; bilimsel, teknolojik ve ekonomik olarak tarafların daha iyi seviyelere ulaşması için ;

1- KUSİ temel esaslarına uygunluk gösteren 42 firma belirlendi

2- Haftada 1 kez olmak üzere firma ziyaretlerinde bulunulması

3- İlk Firma ziyaretini 23.03.2017 tarihinde yapılmasına

Toplantıda karar verildi.


 

Son Haberler

DUYURULAR