Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği  (KUSİ) Toplantısı Yapıldı.

Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği  (KUSİ) kapsamında  Vali Yrd. Sayın Dr. Mustafa TANIŞIR  başkanlığında ilimize ait 2019 yılı 3.Çeyreğine ait faaliyet planı kapsamında ‘’HEDEFLENEN’’, GERÇEKLEŞEN , DEĞERLENDİRMEYE ALINAN VE KALAN faaliyetleri değerlendirmek amacı ile Aksaray O.S.B. Müdürlüğünde toplantı yapıldı.

Toplantıya KUSİ üyeleri O.S.B. Müdürü Sn Ayhan ERMİŞ, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sn Refik TEZCAN Aksaray Üniversitesi Öğretim Görevlileri  Sn.Prof.Dr. Mehmet Emin KARA,  Sn. Dr. Yusuf  KAYGISIZ , KOSGEB Müdürü Sn. Hakan KOÇAK, Ahiler Kalkınma Ajansı Koordinatörü Sn Cahit ERTAN ,Ticaret İl Müdürlüğünden  Şube Müdürü Sn. Ramazan KURT ,Ticaret Borsası Genel Sekreter Yrd. Sn. Selin GEÇGEL  Ticaret ve Sanayi Odası İç ve Dış Ticaret Müdürü Sn. Ayhan ÜYÜMEZ  katıldı.

Vali Yrd. Sn. Dr. Mustafa TANIŞIR  toplantının KUSİ hedeflerini geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması adına olumlu bir adım olduğunu belirterek ilgili kurum yetkililerinden yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Toplantı  KUSİ üyelerinin değerlendirmeye alınan ve kalan faaliyetler hakkında görüş ve temennilerini bildirmesi ile sonlandırıldı.

 

Son Haberler

İHALE İLANLARIDUYURULAR