Vali Aykut Pekmez OSB’de Bulunan Fabrikaları ziyaret etmeye devam ediyor.

Vali Aykut Pekmez Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) plastik boru üretimi yapan Kuzey Boru ve plastik geri dönüşümü yapan Tarhan Geri Dönüşüm Fabrikalarını ziyaret etti.
 
Vali Pekmez, Aksaray OSB'nde ulusal ve uluslararası çapta çok önemli firmaların üretim yaptığını belirterek OSB'de üretim yapan fabrikaları tanımak ve sanayicinin sorunlarını dinlemek için ziyaretlerde bulunduğunu söyledi.
 
OSB Yönetim Kurulu üyeleri Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ve OSB Bölge Müdür Vekili Ayhan Ermiş ile ilk önce Kuzey Boru Pls. San. Tic. Ltd. Şti.’ni ziyaret eden Vali Pekmez, fabrika sahipleri Bülent Karaman ve Mustafa Topkaç ile görüştü. Fabrika Müdürü Yavuz Öten’den fabrika hakkında bilgiler aldı. Öten; fabrikada toplamda 63 işçi çalıştığını ve toplamda 88 Ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini belirtti.
 
Fabrikanın üretim tesislerini gezen Vali Pekmez fabrikanın üretim aşamaları inceleyerek bilgi aldı.
 
Vali Pekmez, daha sonra plastik geri dönüşümü yapan Tarhan Geri Dönüşüm ve Taş. San.Tic. Ltd. Şti.’ni ziyaret etti. Fabrika sahibi Şakir Tarhan ve Fabrika Müdürü Cansu Canatan ile görüşen Vali Pekmez, 24 kişinin çalıştığı geri dönüşüm tesisinin imalat aşamalarını inceleyerek Tarhan’dan fabrika hakkında detaylı bilgi aldı.

Son Haberler

İHALE İLANLARIDUYURULAR