Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Seçimi yapıldı.

Aksaray Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren yatırımcılarımızdan 7 asıl 7 yedek üyenin OSB Müteşebbis Heyetine dahil edilmesi için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Konferans Salonunda Müteşebbis Heyet Başkanımız Aksaray Valisi Sayın Ali MANTI, Müt. Hey. Başkan. Vekili, Tic. ve San. Odası Başkanı Sayın Cüneyt Bağdadi GÖKTAŞ ve Müt. Hey. Üyesi İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Ramazan ALTUNDAĞ katılımlarıyla Müteşebbis Heyeti üye seçimi yapıldı.

OSB Müdür V. Ayhan ERMİŞ ve Müt. Hey. Bşk. V. Tic. ve San. Od. Bşk. Cüneyt Bağdadi GÖKTAŞ’ın açılış konuşmalarının ardından yatırımcılarımızdan, Divan Başkanı olarak Metin Ali ENLİ divan üyeleri olarak Ramazan ABAKLI ve Kenan ORUÇ Seçimi yönetmek üzere seçilmişlerdir.

Divan başkanı ve üye seçiminin ardından yapılan açık oylama ile seçim usulünün blok liste olarak yapılması kararlaştırılmıştır.

İki blok liste ile yapılan seçim sonucunda  en fazla oyu alan; İmdat ALTUNTAŞ, Ramazan OKUTAN, Alparslan BAYRAKTAR, Seyfettin KARAGÖZ, Ferhat Murat ULU, Serdar ÖNGÜN ve Tamer YALVAÇ’ın yer aldığı liste, OSB Müteşebbis Heyeti Üyeliğine katılmaya hak kazanmıştır.

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının yoğun katılım gösterdiği, saygı, sevgi ve kardeşliğin ön planda olduğu adil, şeffaf bir seçim olduğu Ülkemiz ve Aksaray’ımız için hayırlar getirmesi temennileriyle seçim sona erdi.

Seçim sürecinde bize katkı sağlayan ve seçime yoğun ilgi gösteren başta Organize Sanayi Bölgesi Yatırımcılarımız olmak üzere, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Bağdadi GÖKTAŞ’a, ve ATSO çalışanlarına, seçim her aşamasında görev alan OSB personellerimize teşekkür ederiz.

Son Haberler

İHALE İLANLARIDUYURULAR