Online Ödeme
Duyuru 01: Aksaray OSB Müdürlüğü Akaryakıt (Motorin) Alım İşi Duyuru 02: OSB İçerisinden Geçen Armutlu & Selime Enerji Nakil Hatlarının Demontaj Edilerek Yeni Enerji Nakil Hatlarının Yapım İşi Duyuru 03: Aksaray OSB 3. Bölge Yüksek Gerilim Hatları Direği Çevresi Duvar Yapım İşi
Hizmetlerimiz > Doğalgaz Birimi

DOĞALGAZ BİRİMİ

Dogal Gaz Sebekesi Isletme ve Dagitim :

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi dogal gaz alt yapi sebekeleri Müdürlügümüz’ce yaptirilarak devreye alinmistir. Müdürlügümüzün Bahse konu bölgelerindeki dagitim sebekelerinin her türlü ariza, isletme ve bakim faaliyetleri personellerimiz tarafindan 7/24 kesintisiz olarak yapilmaktadir.

Tüm katılımcılarımızın kesintisiz ve güvenli doğalgaz kullanımını sağlamak için teknik kadromuzla, 7/24 hizmet verilmektedir. Bölgemizin mevcut altyapısı son teknolojiler ve en modern malze­meler kullanılarak revize edilmiştir. Üyelerine en kaliteli hizmeti sun­mayı prensip edinerek çalışan AKSARAY OSB Bölge Müdür­lüğü’nün hedeflerinden birisi de; ülkemizin en önemli üretim üslerinden olan Bölgemizde faaliyette bulunan sanayicilerimizin enerji talebini en kaliteli, en temiz ve en ucuz şekilde karşılamaktır.

Bu hedefi gerçekleştirebilmek için ise sadece bugünün değil geleceğin de enerji ihtiyacı planlanarak her türlü girişim ve alt yapı yatırımları yapılmaktadır. Bölge fabrika­larımızın enerji ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak yapılan bu önemli çalışmalardan birisi de doğalgaz temi­ni için yapılan yatırımlarıdır.