Online Ödeme
Duyuru 01: 3.GENİŞLEME ALANI 3. ENH YAPIM İŞİ İHALE İLANI Duyuru 02: ÖĞRENCİ SERVİS HİZMETİ ALIM İŞİ İHALE DUYURUSU Duyuru 03: Yangın Riski ve Alınması Gereken Tedbirler
Anasayfa

                                      HAŞERELERE KARŞI İLAÇLAMA

OSB Müdürlüğümüz tarafından bölgemiz içinde yer alan yatırımcılarımıza ait açık alanlarda (yeşil alan – yol – otopark – atık depolama alanları vb.) haşerelere karşı (karasinek -sivrisinek-kene -hamam böceği vb.) her ay 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak ilaçlama yapılacaktır.

Haşerelere karşı kullanılan ilaçların maksimum şekilde etkisini göstermesi için ilaçlama gün batımı saat 18:00 ile 20:00 arası yapılmaktadır. İlaçlama yaptırmak isteyen yatırımcılarımızın hafta içi saat 16:45’e kadar OSB Personelimiz Gökhan AVŞAR ve Cebrail ÇAR ile (0382 266 2288 dhl 117) iletişime geçmeleri gerekmektedir. Belirtilen saatten önce ilaçlama yapılmayacaktır.

Ayda 1 defadan fazla ilaçlama yaptırmak isteyen yatırımcılarımızın OSB Muhasebe birimine gerekli ödemeyi yaptıktan sonra ilgili personellere ilaçlama yaptırmak istedikleri tarihi belirtmesi gerekmektedir.

Kullanılan ilaç markası BİO-CYPER EC olup ilaçlama yaptırmak isteyen yatırımcılarımızın ilacın güvenlik bilgi formunu okumaları tavsiye olunur.

NOT: Hava şartlarına göre ( yağmur , rüzgar vb. )  durumlarda ilaçlama yapılmayacaktır. İlaçlama saatleri  değişkenlik gösterebilir.

 

Güvenlik Bilgi Formu İçin Tıklayınız

 https://www.tr.issworld.com/-/media/issworld/tr/Files/MSDS/BIOCYPER%20EC%20MSDS.pdf?la=tr-TR